דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט – המלצות למשפחות או לזוגות

פורסם ביום: 09 ביוני, 2012 | קטגוריות: מלונות בטבריה, צימרים בטבריה | אין תגובות


מלונות טבריה
צילום: יח"צ

 דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט פותחים את עונת הקיץ החמה באחת מערי הנופש המובילות בארץ והפופולרית ביותר בצפון ומציעה לנו את הכנרת ואטרקציות נוספות סמוך לטבריה בקיבוצים ובמושבים סביב כנרת וצפונה מזה בשלל מלונות בטבריה וגם צימרים בטבריה והסביבה או בתי הארחה בקיבוצים, וכמובן אכסניות לצעירים בבתי ספר שדה או וילות בטבריה או דירות נופש מאנשים פרטיים.

דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט במלונות טבריה ניתן להזמין במגוון מלונות 5 כוכבים דה לאקס בטבריה כמו המלון הסקוטי שמתאים יותר לזוגות ופחות למשפחות עם ילדים או רימונים גלי כנרת אבל המחירים רחוקים מלהיות זולים או להזמין מלונות 5 כוכבים בטבריה כמו לאונרדו פלאזה המצויין מבית פתאל או קיסר פרמייר וכמובן מלון חוף גיא הותיק. ניתן גם להזמין דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט במלונות 4 כוכבים כמו קלאב הוטל טבריה שמתאים בעיקר למשפחות ולרוב משתלם יותר אפילו מצימרים או דירות נופש. וכלו גם להזמין את רויאל פלאזה, גולן, לאונרדו קלאב, המלך שלמה, פרימה גליל ועוד.

דילים זולים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט תוכלו למצוא במלונות 3 כובים בטבריה כמו סי הוטל , ארבל, נופים,  טוליפ אין כנרת, מלון עדן וכולי אבל קחו בחשבון שרמת המלונות, האוכל ומתקני המלון תהיה בהתאם. אם אתם מחפשים דילים לטבריה למשפחות ישתלם יותר להזמין סוויטה בקלאב הוטל שיכולה לאכלס עד 4 מבוגרים או זוג ושלושה ילדים. דילים זולים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט תוכלו להשיג אם תזמינו צימרים בטבריה והסביבה למשפחות  או דירות נופש. שימו לב: וילות בטבריה הן לא כל כך זולות אלא ממש להפך ועדיף לחפש אופציה אחרת.

דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט לצעירים יכולים להיות באכסניות של החברה להגנת הטבע או דירות נופש שמשכירים מאנשים פרטיים והכי זול זה כמובן להקים אוהל בחוף בחוף מוכרז ולשלם בסביבות ה120 שקל למכונית ליום ואף יותר, תלוי במה שמציעים לכם בחוף.  דילים לטבריה ביוני, ביולי או באוגוסט תוכלו גם להשיג דקה 90 אך לרוב זה יהיה במלונות פחות טובים. בכל מקרה מומלץ תמיד לערוך השוואת מחירים בין אתרי מלונות וחברות תיירות כמו פתאל, רימונים, קיסר, פרימה, קלאב הוטל,  הדקה ה90, איסתא, נטרוול,  גוליבר, אופיר טורס, דיזנהאוז, אשת טורס, צבר, הוטלס ועוד.

הוסף תגובה !